חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

איך למצוא טיסות זולות – הטיפים שיחסכו לכם המון

טסים הרבה ורוצים לחסוך כסף בכל דרך אפשרית? או שמא אתם מבקשים למצוא את כרטיסי הטיסה הזולים ביותר לטיול החלומי הבא שלכם בחו"ל? בין אם הנסיעות המתוכננות שלכם הן לעסקים או לפנאי, דבר אחד בטוח – כולנו היינו שמחים למצוא דרכים לחסוך כמה שיותר על טיסות וכרטיסי טיסה.

אבל איך עושים את זה? איך מצליחים למצוא את הטיסות הזולות ביותר למחוז חלומותינו, מבלי להיתקע בחיפושים מייגעים ומסובכים? המדריך המלא והמקיף הזה ייחשוף בפניכם את כל הסודות והשיטות המנצחות לאיתור טיסות זולות באמת – בצורה נוחה, מהירה ואמינה.

נכיר את תורת הזמנים, האתרים והכלים הדיגיטליים המומלצים ביותר לחיפוש חכם אחר הצעות המחיר הטובות ביותר על טיסות. גם נלמד טריקים מקצועיים נוספים שיחסכו לכם עוד יותר כספים על הטיסה הבאה שלכם לכל יעד.

בין אם אתם טייסים וותיקים המחפשים דרכים לחסוך, או נוסעים מתחילים המצפים לטיול בחו"ל הראשון, המדריך הזה ילווה אתכם בכל הצעדים לחיפושי טיסות מוצלחים וחסכוניים במיוחד.

איך למצוא טיסות זולות לחו"ל?

הטריק הראשון והחשוב ביותר הוא לדעת איפה ואיך לחפש נכון אחרי טיסות זולות. זה לא מספיק סתם לבדוק כמה אתרי תעופה ולקוות למצוא מחיר זול. למעשה, יש כמה דרכים ספציפיות שבהן תוכלו לאתר הזדמנויות מחיריות טובות באמת:

חיפושי גוגל לטיסות זולות – גוגל טיסות הוא אחד הכלים החכמים ביותר לגילוי מחירים זולים, כולל מעקב אחרי שינויים במחירים והצגת טיסות בזולות ביותר לתקופה מסוימת. אפליקציה ייעודית זמינה גם לטלפון.

אתרי השוואת מחירים – חשוב להשתמש במספר אתרים אמינים כמו Skyscanner, Opodo, Kayak וכיוצ"ב להשוואת מחירי טיסה ממקורות שונים לאותו יעד ותאריך. בדרך כלל האתרים הללו יאתרו את ההצעות הזולות ביותר במקום אחד.

טיפים לחיסכון בטיסות חירום – אתרים כמו SecretFlying, TheFlightDeal מרכזים הצעות חירום והזדמנויות פז חולפות, לעיתים עם הנחות של 50% ויותר על כרטיסי טיסה פשוטים.

כלים שיווקיים – חברות תעופה רבות יציעו לכם הזדמנויות משתלמות במיוחד כדי לצרף אתכם לשירות הדיוור האלקטרוני שלהן, מועדון הלקוחות או לחילופין לרכוש ממשק כרטיס האשראי התואם.

דילים והנחות לסוכנויות – סוכנים ומשרדי נסיעות גדולים לוכדים לעיתים הזדמנויות מצוינות לטיסות זולות על בסיס קבוע. לפעמים שוכרים דילים מסוימים ישירות מהסוכנים.

אפליקציות וטכנולוגיות שיווק – יותר ויותר יצרנים פיתחו כלים מקוונים חכמים או אפליקציות המנטרות חיפושים על טיסות טובות מיוחד עבור המשתמשים הרשומים.

איך למצוא טיסות זולות

טיפים למציאת טיסות זולות

מלבד שימוש בכלים הנכונים, יש גם כמה עצות נוספות שיעזרו לכם למצוא טיסות זולות ככל האפשר:

גמישות בימים ושעות טיסה – מחירי טיסות משתנים במידה ניכרת בין ימי שבוע שונים, שעות היום וימי חג. כדאי להיות גמישים ככל שאפשר במועדי הטיסה כדי לתפוס את ההזדמנויות הזולות ביותר.

שילוב טיסות – אל תחפשו רק על טיסות ישירות. קחו בחשבון גם אפשרויות של טיסות משולבות/עם תחנות העברה, הן עשויות להיות זולות בהרבה לעיתים.

אל תהססו לבטל/לשנות – אם תצליחו למצוא כרטיס טיסה זול יותר במהלך התקופה המוקדמת, אל תהססו לשקול ביטול וחידוש ההזמנה הקודמת. הקפידו לבדוק דמי ביטול מראש.

תאריכי יציאה וחזרה לא רצופים – שילוב בין תאריכי יציאה וחזור שונים לעיתים יכול לחסוך הרבה כסף מסלול טיסה הלוך ושוב רציף.

צרפו עמלות – בפריסה מחיר סופית, הקפידו לכלול לא רק עלויות כרטיס הטיסה עצמה, אלא גם עמלות שונות כגון עמלות שדה תעופה, אבטחה ובטחון ישראל, דלקים, אגרות ומיסים.

מועדון תעופה – הצטרפו למועדון הנוסע של חברת התעופה המועדפת עליכם. זה יעזור גם לצבור נקודות ותגמולים לחיסכון עתידי.

טיסות זולות או מומלצות – פעמים רבות שאת הפער הקטן בין כרטיס טיסה זול במיוחד לבין מחיר יקר יותר אך מומלץ יותר של חברה ידועה/נוחה יותר, כדאי לשלם אותו.

שימו לב למבצעים חד פעמיים – אלה קשורים לעיתים קרובות לפתיחת קווים חדשים, קידום של שירותים חדשים וכדומה. קפצו על הזדמנויות כאלה מוקדם ככל האפשר.

אתרים מומלצים למציאת טיסות זולות

הנה מספר אתרים ישראלים ובינלאומיים מומלצים במיוחד לאיתור טיסות בזול:

skyscanner.co.il – אתר מקצועי ונוח המאפשר חיפושי טיסות מורכבים על פי מחירים, חברות תעופה, סוג מטוס וסולו טיסות. טוב גם למעקב שוטף אחרי מחירים.

kayak.co.il – כלי מצוין למחירון טיסות זול, ניתן למיין על פי העדפות שונות ולעקוב אחריהן. גם האפליקציה לנייד שימושית למדי.

google.com/flights – בחיפוש גוגל טיסות מזהים כעת את המחירים הזולים ביותר והמבצעים הכי טובים במקום אחד. משלב שבועיים לפרסום המבצעים הזולים בכל רגע נתון.

Airfare Watchdog – אתר זה ומנוי הדיוור שלו עוקבים אחרי מבצעי טיסות נדירים ממש ממקורות חברות התעופה השונות. דיל לא חולף פעמיים באתר זה.

secretflying.com – כמו שמו כך הוא. אתר ייחודי ששם דגש על דילים וחבילות אחרונות לטיסות זולות במיוחד ולרגע קט קצר לפני היעלמן ממפות הטיסות.

theflightdeal.com – גולת הכותרת לכל חובבי הטיסות הזולות בעולם כולו. כאן תמצאו את הדילים הכי אמינים והזדמנויות אחרונות למצוא קפיצות מחיר והנחות דרסטיות.

לבסוף, גם נוכל להשתמש בקבוצות טיסה זולה בוואטסאפ ופייסבוק, וכן לעקוב אחרי מותגים ובלוגרים רלוונטיים עבור הצעות יומיות על טיסות זולות, דילים והזדמנויות הבזק.

איזה תקופות וחגים מתאימים לטיסות הכי זולות?

אז מתי כדאי לטוס על מנת לתפוס את ההזדמנויות הזולות באמת? בחינת הזמנים והמועדים הנכונים היא משהו קריטי באיתור טיסות הזולות ביותר לצד היעדים שלכם.

נקודות מפתח לגבי תקופות זולות מבחינת מחירי הטיסות:

  • טיסות בחורף (לא חופשות) ובמיוחד ינואר/פברואר עשויות להיות במחירים נמוכים מאוד באופן יחסי. בסוף החורף רואים המון הזדמנויות זולות.
  • אזור חודשי המעבר (אוקטובר/נובמבר) והמעבר לעונת הקיץ (מרץ-אפריל) הם תקופות יעד אידיאליות לטיול זול לכל החוגגים.
  • ימי שבוע ושעות טיסה לא פופולריים. טיסות כמו לילה מאוחרת או יום ראשון למשל זולות משמעותית לעיתים. גמישות בזמני יציאה וחזרה חיונית.
  • הימנעו מחגים מרכזיים כגון פסח, סמוך לחגים, חופשות קיץ וחנוכה. אלו עונות היקרות מכולן כמובן.
  • עקבו אחרי הספקות חד פעמיות והזדמנויות פז קצרות טווח. חברות תעופה נוהגות לפזר הזדמנויות זולות באופן מזדמן ונקודתי לפרקים קצובים מאוד.
  • פנו אל סוכני נסיעות גדולים לעיתים קרובות, שם יש הזדמנויות טובות להשיג דילים לעונות אחרות לגמרי שלא בעונות העומס.
  • נצלו מבצעי השקות וקידומים של חברות תעופה חדשות והצטרפויות למועדוני תעופה לזולים משמעותית.

סיכום

אין ספק שמציאת טיסות זולות באמת דורשת מאמץ מסוים, אך כשלוכדים את ההזדמנות המשתלמת, החיסכון ממש משתלם. המפתח הוא לא להיבהל מחיפושים מעמיקים, ולהשתמש בכלים הנכונים במקביל לביצוע פעולות חכמות שיחסכו לכם זמן וכסף.

תוכן עניינים
אולי יעניין אותך גם